• Job Offers
  • Specjalista ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy
closes
30
September

Specjalista ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy

logos: iimcb and hr

 

 Specjalista/ka ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy zewnętrznych


Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie (MIBMiK)poszukuje

 


specjalisty/ki ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy zewnętrznych

MIBMiK jest nowoczesnym, wiodącym instytutem badawczym w Polsce. Jednym z jego atutów jest sprawna administracja, wspierająca naukowców na każdym etapie kariery i na różnych polach działalności. Dział Grantów wspiera naukowców w ubieganiu się, wdrażaniu i skutecznym realizowaniu innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych finansowanych ze źródeł zewnętrznych, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Do swojej pracy podchodzimy z zaangażowaniem, poczuciem odpowiedzialności i w duchu współpracy. Jeśli masz podobne podejście w życiu zawodowym i chciałbyś dołączyć do zespołu naszego Działu Grantów, zapraszamy do składania aplikacji. Dowiedz się więcej o MIBMiK na www.iimcb.gov.pl


Specjalist/ka ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy zewnętrznych będzie odpowiedzialny/a za:


-   monitorowanie otwartych naborów wniosków- zdobywanie i przekazywanie wiedzy na temat zasad programów finansowania zainteresowanym naukowcom - kompleksowe zarządzanie administracyjne, formalne i finansowe grantami od złożenia wniosku do realizacji projektu - utrzymywanie kontaktów z przedstawicielami instytucji finansujących w zakresie zarządzanych projektów- archiwizowanie wszelkiej istotnej dokumentacji, aktualizowanie i zarządzanie bazami danych projektów- współpraca z naukowcami i wewnętrznymi jednostkami administracyjnymi. 
Poszukujemy osoby, która:


- czyta ze zrozumieniem, umiejętnie analizuje, a także w zrozumiały i syntetyczny sposób potrafi streścić zawiłe treści z regulaminów konkursów, aktów prawnych, innej dokumentacji projektowej


- przywiązuje wagę do szczegółów, jest skrupulatna i dobrze zorganizowana 


- lubi pracę z Excelem i biegle posługuje się pakietem Microsoft Office 


- posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie zarówno w języku polskim, jak i angielskim (min. B1, znajomość jęz. angielskiego weryfikowana podczas rekrutacji) 


- potrafi pracować samodzielnie po odbyciu wstępnego szkolenia i wykazywać inicjatywę w wykonywaniu wszystkich obowiązków.

Dodatkowym atutem będzie: 


- doświadczenie w zarządzaniu projektami finansowanymi ze źródeł zewnętrznych (np. Narodowe Centrum Nauki, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Fundacja na rzecz Nauki Polskiej, Programy Ramowe UE)- doświadczenie w pracy w środowisku naukowym 


- wykształcenie w dziedzinie biologii lub pokrewnych dyscyplinach


- rozumienie zagadnień związanych z prawami własności intelektualnej i transferem technologii

Oferujemy:


- inspirującą i pełną wyzwań pracę w przyjaznym i wspierającym zespole oraz możliwość współpracy ze światowej klasy naukowcami 


- międzynarodowe środowisko (angielski jest oficjalnym językiem pracy) 


- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę 


- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia 


- pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną oraz świadczenia z funduszu socjalnego (współfinansowanie karta multisport, bonusy świąteczne i wakacyjne, premia roczna)


- poszanowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym- elastyczne godziny pracy.Wynagrodzenie:
6000-6700 brutto w zależności od doświadczenia kandydata
Tryb pracy: hybrydowy (50/50% stacjonarnie/zdalnie)
Miejsce pracy: Ul. Księcia Trojdena, 02-109 WarszawaZapraszamy wszystkich zainteresowanych do aplikowania do naszego zespołu, poprzez przesłanie CV i listu motywacyjnego, z opisem doświadczenia zawodowego oraz motywacji do dołączenia do nas, drogą elektroniczną na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do 30 września 2022 r.W temacie wiadomości należy wpisać "Specjalista do GO oraz swoje imię i nazwisko".


 


Prosimy również o zawarcie formuły: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie, ul. Księcia Trojdena 4, 02-109 Warszawa, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji.” Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie. Pełna informacja dostępna jest pod linkiem https://www.iimcb.gov.pl/pl/information-clause.Start pracy od 15 października 2022 lub później. Instytut zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybranych kandydatów.
Sugerowana forma interview: na miejscu, w siedzibie MIBMiK.