Jesienna edycja spotkań z serii Spotlight Talks

Zapraszamy na jesienną edycję serii Spotlight Talks! Spotkania, które udało nam się zrealizować w 2021 roku cieszyły się bardzo dużą popularnością. Otrzymaliśmy od uczestników wiele pozytywnych recenzji i słów zachęty, za które serdecznie dziękujemy, ale także-wiele pytań i próśb o kontynuację. Tym bardziej, z wielką przyjemnością prezentujemy najbliższe jesienne spotkania:

  • 15.09 - Marti Cadena, Uniwersytet w Innsbrucku

  • 29.09 – Albert Thommen, The Francis Crick Institute, Londyn

  • 13.10  - Agnieszka Pastula, Umeå University/Uniwersytet Jagielloński, Kraków

  • 10.11 – Silvia Llnoch, Centre for Genomic Regulation, Barcelona

  • 24.11 - Anna Malik, Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN, Warszawa

Co więcej - teraz każdy ma możliwość ZGŁOSZENIA ABSTRAKTU i zaprezentowania swoich badań podczas Spotlight Talk, do czego serdecznie zachęcamy.

Spotlight Talks” to krótkie spotkania o charakterze naukowym, których głównym celem jest łatwe i przystępne przekazywanie wiedzy, z różnych dyscyplin naukowych. Wspierając samorealizację i rozwój osobisty, umożliwiają nie tylko zapoznanie się z najnowszymi technologiami i odkryciami, ale stanowią również wyjątkową szansą na rozmowę z naukowcami, posiadającymi bogatą wiedzę specjalistyczną. Spotkania trwają zwykle około 15 minut, po których jest czas na dyskusje, wymianę wiedzy, doświadczeń i zadawanie pytań. 

"Spotlight Talks" to wspólna inicjatywa przedstawicieli postdoków Międzynarodowego Instytutu Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie (MIBMiK), Annę Hojkę-Osińską i Andrii'a Kopacha oraz Anny Bajur z King’s College London, absolwentki MIBMiK. Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych rozwojem własnym i pogłębianiem wiedzy w różnorodnych dziedzinach.

logo Spotlight Talk i tekst: zapraszamy na jesienną edycję spotkań